روانشناسی ثروت

الان که میخواستم راجع به روانشناسی ثروت و اینکه چطوری اوضاع مالی خودم  رو متحول کردم بنویسم یهو یادم افتاد چند سال پیش بود که بی پول و بیمار و بی خانمان بودم و هیچ انگیزه ای برای زندگی و رفتن به سمت جلو نداشتم. کارهای زیادی رو تا اون موقع به خاطر بدست آوردن پول و ثروت کلی راه و شغلهای مختلف رو امتحان کرده بودم ولی هر چی بیشتر تلاش میکردم کمتر و کمتر نتیجه می گرفتم.

همیشه برام سوال بود که بعضی ها چطور میتونن اینقدر راحت پول بدست بیارن و کلی هم وقت برای لذت بردن داشته باشن ، پس چرا من صبح تا شب کار میکنم و نه وقت کافی برای لذت بردن دارم و نه پول کافی برای تفریح.

شروع به تحقیق در اطراف خودم کردم، مطالعه کتابهای موفقیت و ثروت به سمینارهای مختلف رفتم و با خیلی از آدمهایی که به نظرم موفق و خوشبخت و ثروتمند بودن مصاحبه کردم. همیشه دنبال یک الگو ( فرمول ) برای شادی و ثروت و خوشبختی بودم و بالاخره بعد از 3 سال تلاش موفق شدم و به جایی رسیدم که کمترین دغدغه زندگی ام پول و مسائل مالی شده

خیلی ذوق  دارم و دوست دارم که بتونم تجربیاتم رو با دوستانم هم به اشتراک بگذارم و بگم که بخدا میشه راحت و عالی زندگی کرد و از تمام لحظه لحظه زندگی لذت برد فقط باید بخواهی و بعد دنیا راه رو نشونت میده.

من علی صادقپور میخوام بهتون بگم چطور این راه رو رفتم . چطور تونستم باورهامو تغییر بدم و تونستم از یک کارگر ساده به مالک چند شرکت تبدیل بشم اون هم فقط طی 4 سال . الان خیلی کمتر از قبل کار میکنم اما به لطف خدا درآمدم چندین برابر قبل هست.

تصویر روانشناسی 1

موفقیت مالی و روانشناسی ثروت

 

این مطلب را بخوانید  کتاب صوتی پدر پولدار پدر بی پول ( فقیر )
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *