روانشناسی ثروت

الان که میخواستم راجع به روانشناسی ثروت و اینکه چطوری اوضاع مالی خودم  رو متحول کردم بنویسم یهو یادم افتاد چند سال پیش بود که بی پول و بیمار و بی خانمان بودم و هیچ انگیزه ای برای زندگی و رفتن به سمت جلو نداشتم.

تا اون موقع به خاطر بدست آوردن پول و ثروت کلی راه و شغلهای مختلف رو امتحان کرده بودم ولی هر چی بیشتر تلاش میکردم کمتر و کمتر نتیجه می گرفتم.

همیشه برام سوال بود که بعضی ها چطور میتونن اینقدر راحت پول بدست بیارن و کلی هم وقت برای لذت بردن داشته باشن ، پس چرا من صبح تا شب کار میکنم و نه وقت کافی برای لذت بردن دارم و نه پول کافی برای تفریح.

شروع به تحقیق در اطراف خودم کردم، مطالعه کتابهای موفقیت و ثروت به سمینارهای و کارگاههای مختلف رفتم و با خیلی از افرادی که به نظرم موفق و خوشبخت و ثروتمند بودن مصاحبه کردم.  همیشه دنبال یک الگو ( فرمول ) برای شادی و ثروت و خوشبختی بودم و بالاخره بعد از چند سال تلاش موفق شدم و به جایی رسیدم که کمترین دغدغه زندگی ام پول و مسائل مالی شده و دوست دارم در این مسیر زیبا و عالی با شما دوست عزیزم همراه باشم.

 

خیلی ذوق  دارم و دوست دارم که بتونم تجربیاتم رو با دوستانم هم به اشتراک بگذارم و بگم که بخدا میشه راحت و عالی زندگی کرد و از تمام لحظه لحظه زندگی لذت برد فقط باید بخواهی و بعد دنیا راه رو نشونت میده.

این مطلب را بخوانید  قانون جذب قسمت 2( ثروت )

من علی صادقپور میخوام بهتون بگم چطور این راه رو رفتم . چطور تونستم باورهام رو تغییر بدم و تونستم از یک کارگر ساده طی فقط 6 سال به وضعیتی برسم که شاید برای خیلی ها و غیذ قابل باور هست . الان خیلی کمتر از قبل کار میکنم اما به لطف خداوند رزاق و مهربان درآمدم چندین برابر قبل هست.

تصویر روانشناسی 1

موفقیت مالی و روانشناسی ثروت

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *