جذب ثروت

قانون جذب قسمت 2( ثروت )

در قسمت قبل در مورد قانون جذب با هم صحبت کردیم.

این مطلب را بخوانید  قانون جذب قسمت اول

 

جذب ثروت

شاید شما هم که الان در حال خواندین این نوشته هستید از وضعیت مالی خوبی برخوردار نباشید و زیر فشار مشکلات مالی باشید. واقعا چند نفر از ما با این مشکلات رور رو هستیم :

  • اجاره خانه
  • پول مدرسه بچه ها
  • شهریه کلاسها
  • قبض آب و برق و گاز
  • رفتن به سفر
  • تفریحات با دوستان
  • و ……….
تفاوت پولدارها و فقرا

پولدار و فقیر

من هم زمانی برای هر کردوم از اینها باید عذاب میکشیدم و هیچ وقت هم به گرد پای مخارج نمی رسیدم. هر روز از نظر مالی بدتر و بدتر میشدم  و واقعا هرچقدر بیشتر تلاش میکردم  کمتر پول بدست میاوردم. همیشه بهانه هایی مثل خرابی ماشین یا تعمیر تاسیسات خونه بوجود میومد و پول من رو که کلی هم براش برنامه ریزی کرده بودم بر باد میداد.

بعدا فهمیدم که تمام این هزینه ها و مشکلات رو خودم به زندگیم جذب میکردم و چون بصورت کاملا ناخودآگاه بود متوجهش نبودم. جذب همیشه کار میکنه چه زمانی که شما روی اجاره خونه و اقساط عقب افتادتون تمرکز دارید و حتی زمانی که روی کمبود پول و  منابع متمرکز شدید . درسته شما دارید به پول فکر میکنید ولی هر چی بیشتر میگذره پولتون کمتر میشه و دلیلش هم اینه که شما روی کمبود و شایدم نبود پول و ثروت متمرکز شدید.

جذب معکوس ثروت

خب طبیعی که جهان هم کلی راه جلو پاتون میگذاره که بهتون نشون بده ثروت و منابع مالی  کم هستند و شما هم کاملا حق به جانب میگید دیدی گفتم همه جا کمبوده ، دیدید حق با من بود و جهان هم میگه بله حق با تو بود و بیشتر از این نوع تجربیات رو سر راهت میگذاره. شاید بگی خب وقتی واقعیت همینه پس چیکار کنم ، خودم رو بزنم به کوچه علی چپ و الکی ادای خوشحال ها رو دربیارم. خب این واقعیت زندگی منه.

اگر شما قوانین جذب ثروت رو بدونید و درست بکار ببندید مثل آهنربای پول عمل میکنید و هرجا برید براتون موقعیت جدید ثروت پیش میاد.

آهنربای پول و ثروت

جذب پول و ثروت

پس اگر میخوای بدونی واقعا باید در همچین شرایطی چکار کنی  همراه من باش و ویدئو رو دانلود کن . کاملا برات توضیح دادم خودم چطور از شر همه این مشکلات خلاص شدم و به آزادی مالی رسیدم.

این مطلب را بخوانید  قانون جذب قسمت اول
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *