قوانین کائنات و جذب

قانون جذب قسمت اول

قانون جذب چیست و چگونه در زندگی از اون استفاده کنیم ؟

شاید شما هم چیزهای زیادی درباره قانون جذب از منابع مختلفی شنیده باشید. مگر میشه آدم به چیزی فکر کنه و اون رو بدست بیاره ، خب اگر اینطوری باشه که خیلی راحت میشینم یک گوشه و فکر میکنم و کلی پول و ثروت و خونه و ماشین رو به زندگیم جذب میکنم. اصلا اگر اینطور باشه کسی کار نمیکنه همه فقط فکر میکنن و پولدار و خوشبخت میشن.

اگر درست باشه پس میتونم اونی که تو فکرمه جذبش کنم و بهش برسم.

پس میتونم با جذب کارم رو عوض کنم و به شغل دلخواهم برسم.

چقدر از این چیزها شنیدیم و گفتیم پس شاید قانون جذب دروغ و کار نمیکنه ؟

راستش در مورد قانون جذب یکسری برداشتهای اشتباه شده که ذهن افراد رو گیج کرده . این قانون کاملا کار میکنه و حتی میتونم به جرات بگم تمام جنبه های زندگی همه ما رو دربر میگیره. من خودم تا چند سال پیش به این قضیه با دید شک نگاه میکردم و مثلا میگفتم من که اینقدر تمرکزم روی پول پس چرا هر روز اوضاع مالیم از قبل بدتر میشه ، من که ورزش میکنم پس چرا همش مریض میشم ، من که سعی میکنم با همه مهربان باشم و خوبی بکنم پس چرا همه به من بدی میکنن و …….

پس قانون جذب چیه و چطور کار میکنه

پس شروع کردم به تحقیق راجع به این قانون و به نتایج فوق العاده حیرت انگیزی رسیدم . قانون درست کار میکرده ولی من با برداشت اشتباه نسبت به یکسری چیزها اون رو بر علیه خودم بکار میبردم. همینطور بعدها با دقت در افکار و رفتار اطرافیانم دیدم که اونها چقدر چیزهای ناخواسته رو به زندگیشون جذب میکنن.

این مطلب را بخوانید  ثروتمندان جهان در سالی که گذشت
ثروت

الان که دارم مینویسم فقط اطرافیان و نزدیکان من میدونن که من چطور در کمتر از 4 سال فقط از نظر مالی و ثروت پیشرفت داشتم و درآمدم حداقل 20 برابر شده و تازه این در حالیه که نسبت به اون موقع ها خیلی هم کمتر کار میکنم.همچنین خدا رو شکر میکنم که با تاسیس چند دفتر و کار جدید باعث رساندن رزق و روزی به چند خانواده شدم اون هم من که زمانی از پس هزینه های خودم بر نمی امدم.

روابط

یادم میاد چند سال پیش کلی آدم ناجور و با اخلاق و رفتاری که دوست نداشتم تو زندگیم بودن. با همکارهام  جور نبودم و رابطه سردی داشتم و کلی دلخوری بینمون پیش می اومد. همینطور توی فامیل و دوستان چیزهایی برام پیش میومد که باعث رنجش و اعصاب خوردی میشد. باور کنید از زمانی که یاد گرفتم و تمرین کردم چطور افراد دلخواهم رو وارد زندگیم کنم همه چیز خیلی تغییر کرده . خیلی از همکارام از اونجا رفتن ، من کارم عوض شد ، اونهایی که از فامیلها بودن کلی تغییر کردن و خلاصه روابطم خیلی خیلی بهتر شده و دیگه افراد را با مشخصاتی که دوست ندارم تو زندگیم ندارم و کلی افراد عالی و دوست داشتنی در کنارم هستند.

باور کنید قانون جذب حتی رابطتون رو با همسرتون هم شگفت انگیز میکنه ( فقط باید بخواهید )

معنویت

باور خیلی ها اینه اگر بریم دنبال پول و ثروت و چیزهایی که دنبالشیم از معنویات و خدا دور میشیم . مین یکی از همون ترمزهای ذهنی که باعث میشه از نظر مالی رشد نکنیم. جالب این است که حتی راجع به  این قانون تمام ادیان صحبت شده و همه بزرگان و مشاهیر به اون اعتقاد داشتن و با استفاده ار همین قانون هم توانستن به موفقیت هاشون برسن.

این مطلب را بخوانید  کتاب صوتی پدر پولدار پدر بی پول ( فقیر )

به شما قول میدم که اگر اون رو درست بکار ببرید زندگیتون در همه جنبه هاش تغییر میکنه و شما هم میتونید روابط عاشقانه خودتون رو بسازید ، پول و ثروت به زندگی شما سرازیر میشه و بطور کامل  شادی و خوشبختی رو در تمام جنبه های زندگیتون احساس خواهید کرد.

باور بکنید یا نه زندگی همه ما داره با این قانون پیش میره ولی اگر واقعا میخواهید زندگیتون تغییر کنه چند وقت رو همراه ما باشید تا خودتون نتایجش رو در زندگیتون ببینید. مطمئن باشید نتایج فوق العادست ، این رو با قطعیت میگم چون خودم و همه کسانی که تا حالا همراه ما بودن نتایجشون رو دیدیم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *